WWW stránky, CMS, E-shopy

Naše služby » WWW stránky, CMS, E-shopy

Potřebujete kvalitní prezentaci na Internetu? Nevíte kde začít nebo co proto udělat? Rádi byste vaši stávající internetovou prezentaci aktualizovali nebo doplnili o nové prvky?

Nejsme jediná firma v České republice, která se zabývá vývojem webových aplikací. Každý druhý student dnes v tomto oboru podniká. Co ovšem odlišuje amatéry od profesionálů je kvalita a výsledky. Na trhu určitě najdete firmy s lepší cenou. Rozhodujícím faktorem je však spokojenost klientů a následná podpora. Spolupráce nekončí předáním webové stránky a zaplacením faktury. Všem klientům garantujeme nepřetržitou podporu.

Naše firma poskytuje komplexní služby v oblasti tvorby internetových www prezentací, a to jak v případě, že klient požaduje vytvoření pouze jednoduché prezentace se základní nabídkou firmy, tak i v případě, že se jedná o složitější systém. Vaše firemní webové stránky, které připravíme za použití nejmodernějších technologií, se Vám stanou nejen vizitkou, ale i užitečným pomocníkem.

Polovinou úspěchu každé úspěšné prezentace je pravidelná aktualizace a přísun nových informací, které návštěvníkům nabídnete. Nic tak potenciálního zákazníka neodláká více než neaktuální ceník nebo upoutávka na "horkou novinku", která již proběhla.

Aby bylo vaší prezentaci možno spravovat přímo od vás, připravíme redakční systém pro administraci stránek. Tímto způsobem tak ušetříte peníze a čas, který byste vynaložili při zadávání aktualizací přímo nám. Celá aktualizace probíhá tak, že se pracovník vaší firmy přihlásí pomocí uživatelského jména a hesla do administrace systému a jednoduše provede aktualizaci a doplnění prezentace. Aktualizaci tak zvládne každý, kdo zvládá i ty nejjednodušší úkony na internetu, jako je odeslání e-mailu či vyhledání určité www stránky.

Pokud provozujete kamenný obchod a hodláte jej rozšířit i na poli internetového prodeje, zpracujeme pro Vás e-shop, který rovněž můžete aktualizovat sami. Systém umožňuje mimo jiné i sledování stavu skladu, rozesílání nabídek zákazníkům, slevové programy aj.

Nechte si zpracovat stránky se špičkovým designem, technickou dokonalostí a bezkonkurenční cenou!

Když komplex, tak s webhostingem od nás!

 

Neustálé potíže s poskytovateli webhostingových služeb a jejich nedostatečnou podporou, nabídkou a omezeními datových limitů nás inspirovaly k investování do vlastních serverových stanic. Svým klientům nabízíme pronájem webového prostoru - webhosting se 24 hodinovým dozorem nad provozem serveru. Naše vlastní servery jsou napojeny na páteřní síti České Republiky, ve společnosti Casablanca INT a neustále dozorovány a pravidelně zálohovány. 

Vaše data jsou u nás v bezpečí!

Za 150,- Kč měsíčně Vám tak nabízíme:

 • neomezený diskový prostor na serveru
 • neomezený počet mailboxů
 • neomezený počet email aliasů
 • www rozhraní pro poštu
 • přesměrování na mobil
 • neomezený FTP přístup
 • neomezený počet subdomén
 • neomezený přenos dat
 • správa a údržba DNS záznamu
 • možnost používání PHP4 a MySQL
 • zřízení webhostingu do 48 hodin
 • globální podpora wap